Об’єднуємо роботу і навчання. Як знайти ідеальний варіант?

Майже у всіх студентів, рано чи пізно, з’являються думки про те, щоб знайти собі якийсь підробіток. І це зрозуміло, адже студентське життя бурхлива, батьки забезпечувати всі витрати не можуть, тому потрібно шукати шляхи заробити гроші самому. Але це означає, що потрібно міняти графік життя, відмовлятися від багатьох розваг. Якщо такі обмеження тебе не лякають, і бажання знайти роботу не зникає, то настає момент пошуку відповідних вакансій. А це вже проблемка! Тому що, в даний час, знайти роботу не можуть навіть дипломовані фахівці. Що ж тоді говорити про студентів ?!

Але падати духом не потрібно. Ми підібрали кілька варіантів, які допоможуть Вам.

Ідеальним варіантом роботи для студентів є підробіток за фахом, безпосередньо в університеті або в суміжних організаціях. Інформацію про вакансії можна отримати в студентській профспілці або на кафедрі.

Плюси: можливість редагувати робочий графік під навчальний процес і знайомство з людьми, які працюють в університеті, що, звичайно, буде допомагати в навчанні.

Мінуси: низька оплата. Крім того, робота в навчальному закладі не завжди можлива.

Іншим, не менш хорошим варіантом є репетиторство. Викладати можна не тільки ті предмети, пов’язані з навчанням, а й ті, що Ви отримали в ході саморозвитку, наприклад, мови.

Плюси: гнучкий робочий графік, гідна оплата.

Мінуси: як правило, підходить тільки для відмінників.

Не забувайте також і про свої захоплення і таланти – вони можуть приносити дохід: ремонт, налаштування програмного забезпечення, вироби з бісеру в тощо.

Чудовим варіантом є робота в Інтернеті, так званий фріланс. Тут ви зможете розкритися на повну: написання статей, створення програм та багато інших робіт, які ви зможете виконувати не виходячи з кімнати.

Плюси: гнучкий робочий графік, гідна оплата, не потрібно ходити на роботу.

Мінуси: займає дуже багато часу, особливо на початковому етапі.

І, нарешті, популярні серед студентів різні листівки, консультації, реклами і продажу.

Як бачимо, варіанти є. Вибір за Вами!

Fill out my online form.