Замовити дипломну роботу

Написання дипломів – швидкість, грамотність, доступність!

Замовити дипломну роботу
Виконання дипломного проекту – найвідповідальніший етап для студентів, який вимагає максимальної віддачі і високого рівня підготовки. Часто навіть найуспішнішим випускникам просто не вистачає часу на якісне опрацювання інформації і написання гідної роботи.

Оптимальний вихід з цієї ситуації – замовити дипломну роботу в надійному місці і спокійно продовжувати жити в комфортному режимі. Компанія “Дипломчик” пропонує професійне написання дипломів з дотриманням найменших вимог методичних рекомендацій. Оперативно, зі знанням справи і за студентськими цінами!

Що включає в себе замовлення дипломної роботи?

Ви можете замовити диплом у нас і отримати оперативні комплексні послуги зі створення проекту:

 • підбір фахівця потрібного напрямку;
 • ретельне опрацювання інформації, включаючи класичні наукові праці та роботи сучасних вчених;
 • підготовка дипломного проекту;
 • оперативне внесення правок;
 • складання захисного слова;
 • безкоштовна консультація.

Купити дипломну роботу в Києві? Швидко!

Безумовно, для власного спокою і можливості повного занурення в тему, краще замовити написання диплома заздалегідь, приблизно за місяць. Але якщо ви не встигли цього зробити, не впадайте у відчай! Наша команда береться за написання навіть тоді, коли здавати диплом треба “вчора”.

Ми володіємо всіма необхідними ресурсами, щоб поєднувати оперативність та високу якість. У нашому розпорядженні – кращі фахівці, що працюють в різних вузах України, багата електронна бібліотека і великий досвід.

З “Дипломчик” – відмінно!

За роки свого існування ми написали понад 8000 наукових робіт на різні теми. Принциповий момент, який забезпечує нашим клієнтам гідні оцінки, – всі дипломи пишуться фахівцями в потрібному напрямку. Тобто, за проект з ботаніки не візьметься економіст.

На нашому сайті ви зможете замовити дипломну роботу в Києві і будь-якому іншому місті України. Гарантією відмінного результату служить також розроблена нашими фахівцями система взаємодії авторів і замовників:

 • ми надаємо написаний диплом поетапно;
 • при необхідності, безкоштовно вносимо необхідні зміни;
 • надаємо клієнту підготовлене захисне слово, презентацію і анотацію;
 • ми консультуємо, допомагаючи вникнути в суть проекту, щоб на захисті дипломник відчував себе впевнено і міг виступити блискуче.

Дипломи в “Дипломчик” – дешево і якісно

Ми допомагаємо захищатися випускникам України вже багато років. За цей час у нас з’явилися значні ресурси для написання наукових робіт, сформувався надійний колектив з фахівців у всіх областях науки і серйозна база клієнтів. Все це дає нам можливість зберігати низький ціновий рівень при високих стандартах якості і радувати своїх замовників приємними акціями.

Першокурсникам ми даруємо 5% знижку – для гарного настрою при навчанні.

Для постійних клієнтів – 10% круглий рік.

А для випускників ми даруємо безкоштовну презентацію, анотацію і доповідь при замовленні дипломного проекту.

Вчитися з нами – приємно всім!

Переваги співпраці з компанією “Дипломчик”

Команда професіоналів “Дипломчик” допомагає студентам отримати свій диплом легко і недорого. Наші постійні клієнти дуже цінують переваги замовлень у нас:

 • весь спектр наукових робіт – ви можете замовити написання курсових, контрольних, дипломної робіт та інших атестаційних проміжних завдань студентів та учнів;
 • високий бал при захисті – при виконанні проекту наші фахівці чітко слідують методичним рекомендаціям вузу, глибоко розкривають тему і опрацьовують практичну частину диплома;
 • 100% унікальність текстів – всі тексти перевіряються програмами на антиплагіат;
 • низькі ціни і приємні знижки – ми пропонуємо самі розумні ціни, а першокурсникам і “оптовикам” даруємо суттєві знижки;
 • оперативність виконання – ми пишемо серйозні роботи в несерйозні терміни (повністю готовий дипломний проект – від 3 днів).
 • значний каталог готових робіт – ви можете купити диплом в Києві і інших містах України, вже написаний нашими авторами. При необхідності, фахівці внесуть в проект правки.

Навіщо хвилюватися і годинами після роботи сидіти над підручниками, кресленнями і розрахунками? А в рідкісні години сну прокидатися від кошмарів про зірвані терміни? Замовте дипломний проект у професіоналів! Проводьте свій час спокійно, продуктивно і з інтересом – так, як того вимагає ваше життя, а не графік здачі робіт!

Подивитися список готових робіт: Каталог дипломних робіт

ДИПЛОМНА РОБОТА

Дипломна робота є студентською атестацією за підсумками, що завершують навчання у ВНЗ. Це об’ємне дослідження письмово, відповідне освоєному обсягу знань теоретичних, і навіть практичних. Дипломна робота може бути виконана у вигляді проекту, але здебільшого він зустрічається у вищих технічних навчальних закладах.

Порівняно з курсовою роботою дипломна має багато спільного, але виконується складніше. Обидві пишуться (але й складаються) під кураторством викладача, який закріплюється після того, як зроблено вибір теми. Якщо ви хочете написати її самостійно, то простежте за тим, щоб тематика розкривалася найповніше.

Найпростіший спосіб – замовити роботу, але потрібно враховувати безліч деталей, про які ми вам розповімо докладніше. Слід вибрати тему, яка не була б «заїждженою», але також не слід упиратися в рідкісні дослідження – намагайтеся знайти золоту середину.

Наступний етап непростий. Він полягає у підборі літератури, яка використовується для наукової праці. Якщо ви хочете, щоб ваш дипломний проект або робота були актуальними, використовуйте лише свіжі дослідження. Або простежте, щоб вони такими були, якщо ви хочете купити її.

Варто уважно поставитися до структури написання, щоб бакалаврську роботу було складено правильно – не менше трьох розділів. Перша – є узагальнення та аналіз теорії, які автор праці черпає з джерел, які були відібрані.

Друга складається з фактичного матеріалу, статистики, аналізу проблеми. Ну, і, нарешті, третя – вирішення проблеми. Вона складається з урахуванням другого і першого глави. Якщо ви пишете самостійно – введення та висновок слід ставити тільки на завершальному етапі, але якщо ви звернулися до компанії, де можна купити роботи, вам нема чого переживати.

Оформляється дипломна робота як і курсова, у ній враховуються:

 • Об’єм із структурою;
 • Регламент та джерела бібліографії;
 • Текстова унікальність.

Середні вимоги також помітно вищі:

 • Текстовий обсяг щонайменше 50 сторінок;
 • Джерела бібліографії – мінімум 40, причому більшість із них не старше п’яти років;
 • Одинаковий шрифт
 • Друк з одного боку
 • Унікальний текст

Більшість студентів не перевіряють роботу на унікальність, замовляючи її на стороні. Адже якщо вона менше 65%, то роботу змусять переробити. Страшний найменший поріг – близько 55%. Зазвичай кафедра змінює тему, а захищатись можна буде через рік.

Fill out my online form.