Замовити дипломну роботу

Написання дипломів – швидкість, грамотність, доступність!

Замовити дипломну роботу
Виконання дипломного проекту – найвідповідальніший етап для студентів, який вимагає максимальної віддачі і високого рівня підготовки. Часто навіть найуспішнішим випускникам просто не вистачає часу на якісне опрацювання інформації і написання гідної роботи.

Оптимальний вихід з цієї ситуації – замовити дипломну роботу в надійному місці і спокійно продовжувати жити в комфортному режимі. Компанія “Дипломчик” пропонує професійне написання дипломів з дотриманням найменших вимог методичних рекомендацій. Оперативно, зі знанням справи і за студентськими цінами!

Що включає в себе замовлення дипломної роботи?

Ви можете замовити диплом у нас і отримати оперативні комплексні послуги зі створення проекту:

 • підбір фахівця потрібного напрямку;
 • ретельне опрацювання інформації, включаючи класичні наукові праці та роботи сучасних вчених;
 • підготовка дипломного проекту;
 • оперативне внесення правок;
 • складання захисного слова;
 • безкоштовна консультація.

Купити дипломну роботу в Києві? Швидко!

Безумовно, для власного спокою і можливості повного занурення в тему, краще замовити написання диплома заздалегідь, приблизно за місяць. Але якщо ви не встигли цього зробити, не впадайте у відчай! Наша команда береться за написання навіть тоді, коли здавати диплом треба “вчора”.

Ми володіємо всіма необхідними ресурсами, щоб поєднувати оперативність та високу якість. У нашому розпорядженні – кращі фахівці, що працюють в різних вузах України, багата електронна бібліотека і великий досвід.

З “Дипломчик” – відмінно!

За роки свого існування ми написали понад 8000 наукових робіт на різні теми. Принциповий момент, який забезпечує нашим клієнтам гідні оцінки, – всі дипломи пишуться фахівцями в потрібному напрямку. Тобто, за проект з ботаніки не візьметься економіст.

На нашому сайті ви зможете замовити дипломну роботу в Києві і будь-якому іншому місті України. Гарантією відмінного результату служить також розроблена нашими фахівцями система взаємодії авторів і замовників:

 • ми надаємо написаний диплом поетапно;
 • при необхідності, безкоштовно вносимо необхідні зміни;
 • надаємо клієнту підготовлене захисне слово, презентацію і анотацію;
 • ми консультуємо, допомагаючи вникнути в суть проекту, щоб на захисті дипломник відчував себе впевнено і міг виступити блискуче.

Дипломи в “Дипломчик” – дешево і якісно

Ми допомагаємо захищатися випускникам України вже багато років. За цей час у нас з’явилися значні ресурси для написання наукових робіт, сформувався надійний колектив з фахівців у всіх областях науки і серйозна база клієнтів. Все це дає нам можливість зберігати низький ціновий рівень при високих стандартах якості і радувати своїх замовників приємними акціями.

Першокурсникам ми даруємо 5% знижку – для гарного настрою при навчанні.

Для постійних клієнтів – 10% круглий рік.

А для випускників ми даруємо безкоштовну презентацію, анотацію і доповідь при замовленні дипломного проекту.

Вчитися з нами – приємно всім!

Переваги співпраці з компанією “Дипломчик”

Команда професіоналів “Дипломчик” допомагає студентам отримати свій диплом легко і недорого. Наші постійні клієнти дуже цінують переваги замовлень у нас:

 • весь спектр наукових робіт – ви можете замовити написання курсових, контрольних, дипломної робіт та інших атестаційних проміжних завдань студентів та учнів;
 • високий бал при захисті – при виконанні проекту наші фахівці чітко слідують методичним рекомендаціям вузу, глибоко розкривають тему і опрацьовують практичну частину диплома;
 • 100% унікальність текстів – всі тексти перевіряються програмами на антиплагіат;
 • низькі ціни і приємні знижки – ми пропонуємо самі розумні ціни, а першокурсникам і “оптовикам” даруємо суттєві знижки;
 • оперативність виконання – ми пишемо серйозні роботи в несерйозні терміни (повністю готовий дипломний проект – від 3 днів).
 • значний каталог готових робіт – ви можете купити диплом в Києві і інших містах України, вже написаний нашими авторами. При необхідності, фахівці внесуть в проект правки.

Навіщо хвилюватися і годинами після роботи сидіти над підручниками, кресленнями і розрахунками? А в рідкісні години сну прокидатися від кошмарів про зірвані терміни? Замовте дипломний проект у професіоналів! Проводьте свій час спокійно, продуктивно і з інтересом – так, як того вимагає ваше життя, а не графік здачі робіт!

Подивитися список готових робіт: Каталог дипломних робіт