Відгуки

Приєднуйтесь до нашої команди та ділитесь своїми думками щодо наших послуг! Ваші відгуки допоможуть нам покращити наші послуги та надати вам найкращий продукт. Залишіть відгук на нашому сайті, на соціальних мережах або електронною поштою. Ми будемо раді почути вашу думку!

Надіслати (Отправить) your review
1
2
3
4
5
Надіслати (Отправить)
     
Скасування (Отмена)

Створіть власний відгук (Создайте свой собственный отзыв)

Дипломчик
Оцінка (Оценка)::  
 36 Відгуків (Отзывов)
 by Anonymous

У терміновому порядку шукала, де замовити курсову роботу, обрала вашу компанію і залишилася дуже задоволена. Зробили швидко, спокійно пройшла оцінку на унікальність тексту, у нас дуже суворо із цим, але все пройшло чудово. Окремо приємно здивували ціни та швидкі відповіді з усіх питань. Справжні фахівці, всім рекомендую.

 by Anonymous

Ось уже вдруге замовляю тут курсову роботу. Все роблять у терміни, швидко та якісно.
Дякую

 by Anonymous

Рекомендую всім цей сайт. Мені дуже сподобалося працювати із співробітниками сайту. Робота була підготовлена вчасно та відповідала всім вимогам, які були викладені у моїх методичних рекомендаціях.

 by Роберт

Написання наукових статей за своїм гірким досвідом займає багато часу, потрібно придумати структуру, зібрати статистичний матеріал, скоригувати текст відповідно до вимог наукового журналу. Окрім редакторів журналу, це має побачити мій викладач, там теж головний біль, ми один одного не розуміємо( Сил немає на це, звернувся до допомоги ресурсу. Відправив тему, через два тижні отримав статтю. найголовніше).
Я радий, що на одне завдання поменшало, дякую Дипломчику!

 by Таня

Чесно кажучи, на виробничу практику з цілком поважної причини я не поїхала. Але від звіту по ній мене ніхто звільняти не став, хоча я навіть не уявляю, що там треба написати.

Думала там треба звіт писати, а про щоденник… я й не знала.

Добре, що мені оперативно допомогли з написанням звіту та щоденника, інакше могли б і до іспитів не допустити.
Усі вихідні дані я надала у заяві, але методичку знайти не змогла. Добре, що в компанії працюють досвідчені виконавці, які оформили звіт відповідно до вимог нашого ВНЗ.

 by Антон

Якщо вам потрібне рішення контрольної роботи, то на цьому сайті вам точно допоможуть. Попередній мій досвід замовлення такої роботи був невдалим, тому на Дипломчик замовляла з якимось побоюванням. Але на щастя тут не обдурили, все зробили вчасно, якісно та відносно недорого. До речі мою роботу викладач виділив окремою Рекомендую!!!

 by Федор

Не очікував, що отримаю готові рішення всіх завдань так швидко. У нас навіть наші відмінники не завжди знають розв'язання складних завдань. А тут допомога прийшла дуже швидко, буквально за кілька днів після того, як я скинув скан завдання. Вочевидь всі завдання та приклади було вирішено чітко, внаслідок чого й отримав хорошу оцінку. Дякую, буду ще наскільки можна звертатися до вас за допомогою.

 by Ольга

На 3 курсі інституту заочки ми часто писали різні бізнес-плани. Цього разу катастрофічно просто не вистачало, ще один інститут + робота. Тому була змушена звернутися за допомогою спеціалістів. Знайшла цей прекрасний сайт, залучила ціна та кваліфікація пишучих. У результаті через тиждень вже отримала свою роботу, тема була «бізнес-план на відкриття готелю». Зробили краще, ніж очікувала! Рекомендую

 by Вiка

Хочу висловити подяку Дипломчик за допомогу студентам та безпосередньо автору з яким я співпрацювала, за компетентність та високий професіоналізм, за ввічливе ставлення та зацікавленість у роботі, за пунктуальність та доступну ціну.

Проблема полягала мені в тому, що три стандартні методики дослідження не достатньо, треба було робити 5 методик, провести аналіз і видати рекомендації, не була впевнена, що я це зможу зробити якісно((( Після звернення до вас, я зрозуміла що це реально). )

Науково-дослідна робота виконана якісно та швидко, буквально за 10 днів я отримала готовий продукт, який гідно оцінив викладач.

 by Слава

Хоч раз у житті кожен студент користувався шпаргалкою. І як один із таких студентів, я з упевненістю можу сказати, що краще, якщо ці шпори будуть написані професіоналом. Так можливість успішної складання іспиту зростає в кілька разів. Сам я шпори не пишу, волію замовляти їх тут, на Дипломчик багато грамотних виконавців, які можуть гарантувати якісне виконання роботи за невелику вартість.

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»
 
Fill out my online form.