Звіт з практики

Звіт про практику: детально, грамотно, оперативно

Навіть з інтересом і користю пройдена практика має не дуже приємне завершення – складання звіту по ній. Це рутинна робота, на яку часто не вистачає часу і натхнення. А що робити, якщо практика фактично взагалі не була пройдена?

Звернутися в “Дипломчик”! Ми зробимо грамотний реалістичний звіт про практику по Вашій програмі і індивідуальним завданням. Жоден викладач не засумнівається в тому, що Ви її дійсно пройшли!

Зручно замовити звіт про практику

В нашій команді працюють фахівці з різних наукових сфер – Ваше замовлення виконується компетентним автором. Ми допомагаємо написати роботу з юриспруденції, бухгалтерського обліку, біології, медицини, соціальній та педагогічній діяльності, маркетингу, реклами, комерції та іншим гуманітарним, природничих і точних наукам.

Переваги співпраці з “Дипломчик”:

 • звіт з практики в суворій відповідності до вимог освітніх стандартів України;
 • мінімальні терміни написання роботи;
 • низькі ціни та знижки;
 • гарантована якість – висока унікальність, достовірність даних по підприємству;
 • оформлення за договором;
 • швидке внесення коригувань до звіту про практику Ваших зауважень;
 • відсутність граматичних, орфографічних помилок;
 • супровід фахівців до захисту.

Жити яскраво – діяти по суті

Лояльне ціноутворення дає Вам можливість кожному вчитися легко і цікаво. Знижки 5% для першокурсників і 10% тим, кого ми супроводжуємо довгий час. Акція для комунікабельних студентів – 5% в подарунок за одного, якого Ви приводите з собою.

Не треба бігати по підприємствах і домовлятися про проходження практики, якщо Ви не плануєте працювати в цій сфері. Немає сенсу займатися рутиною, коли можна вчитися цікаво і паралельно вирішувати важливі справи, направити енергію на перспективну кар’єру.

Для якісного звіту про практику Вам потрібно лише мати індивідуальне завдання і бажання жити цікаво! А з усім іншим – гарантовано впорається “Дипломчик”! Ми робимо це вже більше десяти років.

Замовити звіт з практики

Практика у професійному чи вищому навчальному закладі – невід’ємна частина процесу навчання. Вона дозволяє застосувати теоретичні знання, отримані за певний період, наприклад, семестр. Її проходження обов’язкове, а на старших курсах вона взагалі підлягає оцінці від викладачів.

На перших курсах вона має ознайомлювальний характер, хоч і є свого роду випробуванням для студентів. Практика, хоч і стає ще одним каменем у сесії, дозволяє учням дізнатися більше про характер спеціалізації, яку вибрав студент під час вступу. Кожне проходження вимагає від студента доповіді – тому, щоб зберегти багато часу, можна замовити звіт з практики.

На відміну від курсових та дипломних робіт, матеріалу для іспитів, його не потрібно знати – достатньо грамотно скласти. Непоодинокі випадки, коли студенти, які проходять практичні заняття, поєднують їх з роботою. У таких умовах складання звітності йде врозріз із зайнятістю.

Якщо ви хочете зробити звіт самостійно, вам доведеться врахувати, що він оформляється дуже суворо. У ньому повинні бути:

 • Титульні листи – оформлюються за методичними вказівками;
 • Практичні завдання
 • Календарні плани – таблиця з інформацією про терміни, місце та дані проходження практики;
 • Щоденник – нотатки студента, які доповнюють таблицю;
 • Характеристика від місця, де проходила практика – відображає дані студента, якість знань, професійну підготовку;
 • Зміст із запровадженням – містить основну інформацію з пронумерованими сторінками;
 • Основна частина – розділи з інформацією про теоретичну та практичну частину;
 • Висновок з бібліографією – містить відповіді на поставлені запитання та список літератури;
 • Різні програми – будь-які дані, на які можна посилатися.

Складати звіт із пройденої практики самостійно дуже цікаво і навіть весело. Але в умовах, коли студент відчуває брак часу, можна зробити його на замовлення.

Найбільш серйозним випробуванням є переддипломна практика. Вона є заключним навчанням, яке потрібно для того, щоб розкрити суть дипломної роботи на основі знань, які були отримані за час проходження. Її звіт нерідко включається до дипломної роботи – оформлення має бути максимально суворим та логічно зв’язуватися з НДР. У таких випадках замовлення звітів на практиці найбільш обґрунтоване.

Fill out my online form.